Budoucnost ekologické mobility

VMoto je globální výrobce elektrických motocyklů a skútrů. Společnost byla založena v roce 2015 s cílem vytvářet inovativní a udržitelná řešení mobility budoucnosti.

Happinessis a Journey
Ve společnosti VMoto jsme odhodláni podporovat udržitelnou dopravu a poskytovat našim zákazníkům ty nejlepší elektrické motocykly a skútry na trhu.

naše vize

Naší vizí je být předním výrobcem produktů a řešení v oblasti elektromobility pro uživatele na celém světě a poskytnout jim svobodu a flexibilitu při výběru udržitelných a efektivních možností dopravy, které podporují čistší a zdravější životní prostředí pro všechny.

naŠe mise

Poskytujeme novou generaci inteligentních a ekologických elektrických vozidel moderním cestujícím, která jim umožní užít si bezpečnou a příjemnou jízdu.

Náš závazek k udržitelnosti nás vede k neustálému vývoji a zlepšování našich elektrických motocyklů a skútrů s využitím nejnovějších technologií a materiálů.

VMOTO RACING

Vytvářením strategických partnerství s renomovanými značkami, jako je Ducati Corse, a spoluprací s elitními jezdci MotoGP, jako jsou Jorge Lorenzo (3x vítěz MotoGP), Francesco Bagnaia (současný vítěz MotoGP), Michele Pirro a další.

Globální síť prodejců

Abychom naplnili vizi naší společnosti, jsme odhodláni rozšiřovat naši globální síť prodejců a servisních středisek, abychom zákazníkům poskytli výjimečnou poprodejní podporu a přístup ke spolehlivým, vysoce výkonným elektrickým motocyklům po mnoho dalších let.

Závazek k inovacím a kreativitě

Spojujeme svět umění a mobility.Výsledkem našich spoluprací s kreativními umělci jsou poutavé designy, dokonalá kombinace stylu a výkonu e-motocyklů Vmoto. Jste otevřeni kreativní spolupráci?